W dniu 9 kwietnia w siedzibie nowosądeckiej firmy FAKRO nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej współpracy pomiędzy Fundacją Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia” oraz firmą Fakro. Umowy parafowali Janusz Komurkiewicz- Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu Firmy Fakro sp.z.o.o oraz Tomasz Popiela- Prezes Fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia”.

Strony zainicjowały współpracę w roku 2018. Umowa na kolejny rok to dowód, że każda ze stron tę współpracę oceniła bardzo wysoko.

Firma FAKRO to światowy vice-lider w produkcji okien dachowych. Zatrudnia blisko 3300 pracowników. Co ciekawe Fakro od lat jest jednym z głównych sponsorów piłkarskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że nowosądecka firma rok temu dostrzegła nasz starosądecki turniej i nieustannie go wspiera.

Logo FAKRO jako głównego sponsora pojawi się na dwóch największych w Polsce turniejach piłki nożnej dzieci o randze międzynarodowej: IX Turnieju Turniej Sokolika, Sokolik Cup, Poland. U10. o Puchar Wiśniowski w Starym Sączu oraz IX Turnieju Stal Rzeszów STEEL CUP U9 w Zakopanem.